SEPET

Kapat

Sepetiniz Boş

×

Mapinsky

Burası mapinsky, burada yıldız sizsiniz !

Yıldız haritaları dünyanın dört bir yanında büyük ilgi çekiyor. Özel anlarda gökyüzünün nasıl göründüğünü öğrenmek isteyenler yalnızca tarih ve diledikleri konumu girerek yıldız haritalarını görebiliyor. 2019 yılının ilk çeyreğinde Mustafa Akkaş, Mahir Şentürk ve Gökçehan Demirkır tarafından kurulan mapinsky, gökyüzü haritalarını interaktif bir şekilde Türkiye’de de hizmete aldı. Milyonlarca farklı olasılıkta kişiselleştirme imkanı sunan girişim, geçmiş veya gelecek tarih girilerek de yıldız haritası çıkarabiliyor.

mapinsky yıldız haritası doğru zamanda ve mekanda, doğru kişi için incelikle düşünülmüş, özenle üretilmiş ve sevgiyle paketlenmiş eşsiz bir hediyedir.

mapinsky.com`u tasarlarken teknolojinin tüm imkanlarından faydalandık ve uzun bir çalışmanın ardından sizlere en iyi, en güvenli ve en kolay alt yapıyı sağlayarak alışverişinizi huzur içerisinde yapma olanağı sunduk…

Yapacağımız işlerle hem sizleri memnun etmeye hem de diğer firmalara örnek olmaya söz verdik…

Hediye edecek çok şey var. Peki hangisini almalı? Bunu sever mi, şuna ihtiyacı var mı, o biraz aşırı mı kaçar, yalnızca düşünmüş olmak bile yeter mi? Biri tüm bu sorulara cevap vermeliydi!


Hızlı ve Kolay bir tasarımla, kendi yıldız haritanızı yaratmanız için basit bir arayüz oluşturduk. Bu arayüzle, oluşturmak istediğiniz yıldız haritasını istekleriniz doğrultusunda anında kişiselleştirebilir ve görütüleyebilirsiniz. Masaüstü ve mobil cihazlarda da güvenle çalışır.

Tasarla sayfamız üzerinden, yıldız haritasını görmek istediğiniz tarihi ve konumu girerek birkaç saniye içerisinde haritanızı oluşturabilirsiniz. Haritanızın üstüne ekleyeceğiniz mesaj ve ikonlarla sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Türkiye’de konum ve tarihe göre yıldız haritasını çıkaran interaktif bir yapı olmadığından, yaptığımız detaylı araştırmalar ve ön çalışmalar sonucunda mapinsky’i geliştirdik. Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü, yılbaşı gibi özel günlerde farklı bir hediye almak isteyenlerin büyük talebiyle karşılaştık ve bu bizi çok mutlu etti.

Astronomi gibi bilimsel ve birçok teknik detayı barındıran bir konuyu hediyelik eşya haline getirdik ve mapinsky’i, gökyüzüne anlamlar yüklemeyi seven ve bu imgelerin eşsiz hediyelere dönüşebileceğine inanan bir grup girişimcinin, yıldız haritalarını evlerin duvarlarına taşıyan interaktif girişimi olarak tanımlıyoruz. İnsanların hayatlarındaki benzersiz anları duvarları süsleyecek şık bir hediyeye dönüştürdüğünü görmek bizim için çok keyifli.